Być jak Carrie Bradshaw

Carrie Bradshaw to ikona naszych czasów. Choć od premiery Seksu W Wielkim Mieście minęły wieki, stylizacje i trendy, które obserwowałyśmy z wypiekami na twarzy jako nastolatki, są wciąż aktualne i na czasie, a jego główna bohaterka i jej stroje to niewyczerpane źródło inspiracji dla milionów dziewczyn na całym świecie.

Chcesz wyglądać jak bohaterka Seksu W Wielkim Mieście?

Podczas ostatniego wyjazdu w babskim gronie, o którym pisałam tutaj, też chciałam przez chwilę poczuć się jak Carrie Bradshaw. Ubrałyśmy się z dziewczynami w stylizacje wzorowane na Seksie W Wielkim Mieście i wyruszyłyśmy na podbój Olsztyna. Zdecydowałam się na bajeczną, tiulową spódnicę, lecz aby przełamać jej oficjalny charakter, założyłam sportowy t-shirt i jeansową katanę. Całości dopełniły różowe buty na niewysokim obcasie i różowa, futrzana kamizelka, która dodała szczyptę nonszalancji.

Carrie Bradshaw stylizacja

Jeśli chcesz, by Twój look nawiązywał do stylu Carrie Bradshaw, baw się modą! Łącz ze sobą sportowe rzeczy z eleganckimi, różne materiały i faktury, a wszystko to wzbogać dużą dawką biżuterii, bądź awangardowych dodatków, jak np. kożuszki i futra. Po prostu popuść wodze fantazji i ubierz się jak ikona mody. Zobacz jak wygląda moja stylizacja na Carrie Bradshaw.

Spódnica – No Name

T-shirt – Nude Wear

Jeansowa kurtka – Cubus

Futrzana kamizelka – TkMaxx

Buty – Steve Madden

Torebka Loius Vuitton

Zegarek i bransoletka – Daniel Wellington

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *